تکنولوژی

محدودیت هوآوی Y7p در دانلود برنامه های گوناگون

محدودیت هوآوی Y7p

چندی پیش خبر های گوناگون و پراکنده ایی در مورد تحریم های مختلف گوگل و سایر شرکت های آمریکایی علیه کمپانی هوآوی شنیده ایم. مطلبی که اکنون قصد اعلام آن را داریم محدودیت هوآوی Y7p در دانلود و نصب اپلیکیشن های مختلف از فروشگاه معتبر گوگل پلی استور می باشد.

در این گوشی (GMS (Google Mobile Servises از جانب گوگل پشتیبانی نمی شود و به جای آن (HMS (Huawei Mobile Servises به تنهایی مسئولیت خدمات رسانی به این دستگاه را دارد.

در گوشی های اندرویدی ، معتبر ترین فروشگاه برای دانلود و نصب هر اپلیکیشنی گوگل پلی استور می باشد اما با توجه به اینکه در هواوی Y7p نمیتوان از این فروشگاه استفاده کرد؛ باید از سایر فروشگاه های معتبری همچون مایکت ، بازار و … برای دانلود و نصب نرم افزار ها بهره برد.

آیا در استفاده از نرم افزار ها و سایر قابلیت های گوشی مشکلی است؟

در پاسخ باید بگوییم خیر.

از آنجایی که اندروید یک سیستم عامل متن باز است ، شما میتوانید بدون هیچ ایرادی از هر جایی به نصب و اجرای برنامه های دلخواه و مورد نیاز خود بپردازید. تنها کاری که باید کاربران این سیستم عامل انجام دهند این است که برای نصب اپلیکیشن ها از سایر فروشگاه ها و یا سایت های مختلف، دسترسی نصب را از قسمت تنظیمات > امنیت به فروشگاه مورد نظر بدهید. در اجرای برنامه ها هم هیچ تفاوتی با سایر گوشی های موبایل روز نخواهید داشت. پس با خیال راحت از این گوشی میتوان استفاده کرد.

جهت مطالعه نقد و بررسی کامل این گوشی کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا