تکنولوژی

هدست واقعیت مجازی اپل

هدست واقعیت مجازی اپل در اسفند 1401 وارد تولید انبوه خواهد شد

هدست‌های واقعیت مجازی که در این سال‌ها مسیر آینده تکنولوژی بوده است و در واقعیت مجازی بسیار چیزهای مختلفی شکل گرفته مانند سرزمین، بازی، خرید و فروش و املاک که نشان دهنده آینده انسان در این صنعت شده است. حتی شرکت فیس بوک نام خود را بخاطر پیش روی در این صنعت به متا تغییر داد و شرکت‌های بسیاری پیشرو در این زمینه هستند زیرا اعتقاد دارند بعد از گوشی‌های هوشمند، صنعت واقعیت مجازی آینده تکنولوژی است. اپل که یکی از برزگترین شرکت‌ها در زمینه تکنولوژی است همیشه به دنبال تولید نوآوری‌های کارآمد برای کاربران خود بوده است، خبرهایی مبتنی بر تولید هدست واقعیت مجازی اپل همیشه وجود داشته است.

هدست Apple XR

طبق آخرین گزارش دیجی تایمز، هدست واقیت مجازی اپل که نام XR دارد تا ماه مارس سال 2023 (اسفند 1401) وارد تولید انبوه خواهد شد. انتظار می‌رود شرکت چینی پگاترون تامین کننده اصلی این دستگاه باشد. اعتقاد بر این است که اپل هدست XR خود را در رویدادی در آوریل 2023 (فروردین 1402) رونمایی کند و عرضه اولیه آن بسیار محدود خواهد بود.

شاید دوست داشته باشید: گوشی تاشو اپل

این گزارش تصریح می‌کند که عرضه اولیه هدست Apple Headset AR/VR در سال اول حدود 700,000 تا خواهد بود. مقادیر عرضه پایین‌تر هدست XR برای تامین کنندگاه سودآور نیست. اگر چه شرکت پگاترون و سایر شرکت‌ها این سفارش‌ها را با کمال میل انجام می‌دهند تا بتوانند در آینده موقعیت بهتری برای محصولات صنعت AR/VR در خط تولید پیدا کنند. اپل قبلا نام Reality One را علامت تجاری گذاشته است که گمان می‌رود مربوط به پروژه هدست MX آن باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا