کسب و کارها

خرید و قیمت ماساژور برقی حرارتی

پیش از خرید ماساژور برقی حرارتی باید اطلاعاتی درباره این ابزار ارزشمند داشته باشد؛ تا هنگام انتخاب نهایی، گزینه‌ای با قیمت مناسب و مقرون‌به‌صرفه را خریداری کنید.

‌امروز می‌خواهیم بدانیم که بهترین ماساژور برقی حرارتی چیست و چه ویژگی‌هایی دارد. البته همه ما می‌دانیم که دستگاه‌های ماساژ، به‌خصوص در چند سال اخیر چقدر محبوب شده‌اند. با این وجود هنگام انتخاب و خرید ماساژور برقی ، همیشگی سوالات و ابهاماتی وجود دارد. البته همه ما می‌دانیم که ماساژور برقی چیست؛ اما در مورد ماساژور برقی حرارتی سوال اصلی این است که این دستگاه چه تفاوتی با سایر ماساژورها داشته و چقدر می‌تواند با نیازهای ما همراه باشد.

اگر بخواهیم منصف باشیم؛ این هیاهو فقط برای ایجاد گرما نیست. در واقع کارکرد این دستگاه‌های ماساژ ثابت شده است. با توجه به اینکه بسیاری از افراد، به‌ویژه علاقه‌مندان به تناسب اندام و کارمندان پشت میز نشین، به دنبال راهی مناسب برای ریکاوری عضلانی و رفع خستگی‌های روزانه هستند؛ این دستگاه‌ها نعمتی خوشایند به حساب می‌آیند.

همان‌طور که گفته شد، مانند بسیاری از دستگاه‌های محبوب دیگر (به‌ویژه دستگاه‌های الکترونیکی)، ماساژورهای برقی نیز روزبه‌روز خود را توسعه داده‌اند. بنابراین ما در مورد این صحبت می‌کنیم که چه نسخه‌هایی از آنها در بازار محبوب‌تر هستند. یک گرایش محبوب در میان کاربران و مشتریان این دستگاه‌ها، ماساژورهای برقی حرارتی یا گرم است.

در این نوشته به ویژگی‌های ماساژورهای حرارتی نگاه خواهیم کرد. ما همچنین نکات خرید ماساژورهای تفنگی با قدرت گرمایش بالا را بررسی می‌کنیم. همچنین به شما خواهیم گفت که چرا یک ماساژور حرارتی با یک ماساژور معمولی متفاوت است. سپس به شما توضیح می‌دهیم که وقتی برای خرید یکی از آنها به بازار می‌روید؛ به دنبال چه چیزی باشید.

پیش از ورود به بحث اصلی و اگر نمی‌توانید برای چند دقیقه بیشتر وقت صرف کنید؛ و فقط می خواهید بدانید که بهترین ماساژور برقی حرارتی پیشنهادی ما چیست؟ ما هم شما را معطل نمی‌کنیم و خرید ماساژور حرارتی تفنگی Fusion مدل FX Heated را به شما پیشنهاد می‌کنیم. البته با کمی جستجو در فروشگاه آنلاین ایران بابا، علاوه بر آشنایی با جدیدترین محصولات دیجیتال ایران بابا، ماساژورهای حرارتی تخصصی دیگری نیز پیدا خواهید کرد؛ که می‌تواند برای کاربری‌های خاص‌تر، مثلا برای نقاطی مانند گردن یا کمر گزینه مناسب‌تری باشد. اما اگر یک دستگاه همه‌کاره می‌خواهید؛ به پیشنهاد ما نگاهی بیندازید. ما این دستگاه را دوست داریم. نه‌تنها به این دلیل که گزینه ماساژ گرم ارائه می‌دهد؛ بلکه ویژگی‌های فوق‌العاده‌ای دیگری نیز در این دستگاه خواهید یافت.

چرا ماساژور برقی حرارتی؟

حتی قبل از اینکه استفاده از یک ماساژور برقی متداول مثل ماساژورهای کوبه‌ای را در نظر بگیرید؛ باید گفت ماساژ حرارتی یک درمان بسیار موثر است. درمانی که نه‌تنها ماهیچه‌های شما را تسکین داده و درد آن را تا حد زیادی کاهش می‌دهد؛ بلکه گردش خون در ناحیه آسیب‌دیده را نیز به‌شدت بهبود می‌بخشد. همچنین ماساژ درمانی گرم، انعطاف‌پذیری عضلات را به‌شدت افزایش می‌دهد.

حالا یک ماساژور برقی کوبه‌ای را در نظر بگیرید؛ که امکان ایجاد حرارت نیز دارد. در این شرایط قطعا دستگاه مفیدتری خواهید داشت. این دستگاه‌ها کاری شبیه به ماساژ سنگ داغ برای شما انجام داده و علاوه بر مزایای متداول ماساژ بدن، مجموعه‌ای از مزایای زیر را برای شما به همراه خواهند داشت:

  • کاهش استرس و اضطراب
  • بهبود خواب (اگر بی‌خواب هستید.)
  • کاهش علائم مرتبط با بیماری‌های خود ایمنی
  • تقویت سیستم ایمنی بدن

از آنجایی که ماساژورهای حرارتی، معمولا یک ماساژور تفنگی هستند که در حین ماساژ به پوست ضربه می‌زنند؛ گرمای آنها به عمق عضله نفوذ کرده و تجربه رضایت‌بخش‌تری را برای شما فراهم می‌کنند.

این بدان معنی است که ماساژور برقی حرارتی، نسخه‌ای بهبود یافته از ماساژورهای تفنگی معمولی هستند.

تفاوت اصلی ماساژور های حرارتی با سایر ماساژورها

اگر در دنیای ماساژورهای برقی تازه‌کار هستید و فکر می‌کنید که یک ماساژور حرارتی دستگاهی کاملا متفاوت از یک دستگاه معمولی است؛ باید بگوییم تقریبا اشتباه می‌کنید. به عبارت دیگر تفاوت چندانی بین این دو وجود ندارد. در واقع تنها تفاوت یک ماساژور کوبه‌ای حرارتی وجود یک اتصال بیشتر برای ایجاد گرما در حین کار است. به جز این مورد سایر اجزا تقریبا مانند سایر ماساژورهای تفنگی و برقی کار می‌کند.

بنابراین می‌توانید عملکرد گرمایی را به عنوان امتیازی بیشتر در نظر بگیرید؛ که آن را در سایر دستگاه‌های ماساژ متداول دریافت نمی‌کنید. همچنین یک سری اتصال که معمولا برای ماساژ درمانی گرم استفاده می‌شود؛ سر صاف (معمولا سرامیکی) است. به جز این سری سایر سری‌های دیگر دستگاه شما استاندارد هستند و مشابه یک ماساژور تفنگی متداول کار می‌کنند.

چند ویژگی مهم در ماساژور حرارتی

مبادله حرارت

اولین نکته مهم در ماساژورهای حرارتی توانایی تبادل گرما در آنها است. البته اگر دستگاه‌ها در این زمینه در عمل نیز سربلند هستند. اما به هر حال مهم است که بدانید دستگاه شما همان‌قدر که راحت تولید گرما می‌کند؛ می‌تواند گرما را در شرایط مناسب به بدن شما نیز منتقل نماید. در این زمینه مهم‌ترین موضوع داشتن سری تخصصی و مناسب برای اجرای ماساژ حرارتی است. این موضوع در مورد سایر ماساژورهای حرارتی که حالتی پوشیدنی دارند؛ نیاز کمتری به بررسی داشته و معمولا همه آنها عملکرد خوبی ارائه می‌دهند.

نیروی استال

مقدار فشاری که برای از کار انداختن موتور ماساژور برقی نیاز است؛ به عنوان نیروی استال شناخته می‌شود. به‌طور کلی هر چه این عدد بیشتر باشد؛ شما دستگاه قدرتمندتری دارید. نیروی استالِ بیشتر در ماساژورهای حرارتی، کمک می‌کند تا دستگاه شما تا با فشار بیشتری ماساژ داده و در نتیجه انتقال گرمایی به سطوح گسترده‌تری از بدن ممکن شود.

دامنه ماساژ

این معیار به این معنی است که ماساژور برقی شما تا چه حد عمیق ضربه می‌زند. در اینجا هم هر چه عدد بالاتر باشد بهتر است. اما در اکثر ماساژورهای حرارتی، دامنه ماساژ به ندرت از 10 تا 12 میلی‌متری فراتر می‌رود. اما مهم است که دقت کنید دستگاه انتخابی شما فاصله زیادی با این عدد نداشته باشد.

نکته نهایی اینکه عملکرد اصلی یک ماساژور تفنگی گرمایی این است که اثری تسکین‌دهنده برای عضلات دردناک ایجاد کرده و ماساژی آرامش‌بخش ارائه دهد. آنها به ندرت برای ماساژ عمیق تا استخوان در نظر گرفته شده‌اند. بر این اساس بسیاری معتقدند که یک موتور بزرگ‌تر (برای نیروی استال بالاتر) و فضایی برای قرار دادن دامنه بالاتر به معنای یک ماساژور بزرگ‌تر و سنگین‌تر است. در این شرایط باید بتوانید میان وزن و اندازه دستگاه و قدرت بالاتر آن تعادلی ایجاد کرده و گزینه مناسب را انتخاب کنید.

مهم‌ترین نکات برای خرید ماساژور برقی حرارتی

در این بخش مواردی گفته می‌شود که ما معتقدیم باید ذهن شما را در هنگام انتخاب ماساژور برقی حرارتی، به خود مشغول کند.

قابل اعتماد بودن برند: مهم است که برند ماساژور مدنظر شما، تجربه خریدی خوب و پشتیبانی مناسبی را به مشتریان ارائه دهد. به همین دلیل در اغلب موارد خرید از برندهای نام‌آشنا، اگرچه کمی گران‌تر بوده، اما مطمئن‌ترین گزینه است.

لوازم جانبی پیش‌فرض: به مواردی مانند وجود کیف حمل مناسب، سری‌های متنوع و سایر لوازم جانبی دستگاه انتخابی خود دقت کنید. در این مورد بهتر است اطلاعات خود را درباره کاربرد سری های ماساژور تفنگی بیشتر کنید.

عمر و توان باتری: ما یک باتری با ظرفیت خوب را ترجیح می‌دهیم؛ که دیگر نگران تمام شدن آن حین ماساژ نباشیم. این عدد در ضعیف‌ترین حالت بهتر است از 30 دقیقه کمتر نباشد.

گارانتی: گارانتی مادام‌العمر بهترین گزینه است؛ زیرا نشان‌دهنده تمایل شرکت به پشتیبانی از محصول خود است. با این وجود این گارانتی‌ها برای محصولات برقی مثل ماساژور تا حد زیادی دور از انتظار است. بنابراین به عنوان یک استاندارد، داشتن گارانتی 1 یا 2 ساله را در نظر بگیرید.

ارزشمندی: در نهایت می‌توان گفت همه دستگاه‌ها اگر به قیمت مناسب و مقرون‌به‌صرفه خریداری شوند؛ می‌توانند گزینه مناسب شما باشند. به عبارت دیگر باید مطمئن شوید مبلغی که پرداخت می‌کنید؛ ارزش دستگاه دریافتی را داشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا