تکنولوژیگوشی موبایل سامسونگ

رونمایی از پنجمین نسخه بتا One UI 5.0 بر روی اندروید 13

پنجمین نسخه بتا One UI 5.0 را برای Galaxy Z Fold3 منتشر می‌کند

سامسونگ آزمایش One UI 5.0 را سوار بر اندروید 13 برای Galaxy A33 5G آغاز می‌کند و پنجمین نسخه بتا One UI 5.0 را برای Galaxy Z Fold3 منتشر می‌کند

شرکت سامسونگ حدود چند ماه پیش سیستم عامل اختصاصی خود ورژن بتا نسخه پنجم آن را یعنی One UI 5.0 را بر روی اندروید 13 رونمایی کرد. اولین گوشی‌هایی که این آپدیت را دریافت کردند سری S و Z پرچمدار سامسونگ بود و بعد از آن نوبت به جدیدترین میان‌رده‌های آن رسید، چندی پیش بعد از آماده شدن آپدیت اندروید 13 برای Galaxy A53 5G، شرکت سامسونگ قصد دارد تا گوشی A33 را برای این آپدیت آماده کند.

سامسونگ اخیرا بروزرسانی پایدار One UI 5 مبتنی بر اندروید 13 را برای Galaxy A33 5G ارائه کرده است و اکنون آزمایش‌های داخلی One UI را برای این گوشی آغاز کرده است. سیستم عامل آن دارای نسخه A336EDXU4BVK1 است، اما منتظر نسخه بتا و عمومی آن نباشید زیرا احتملا چنین نسخه‌ای وجود نخواهد داشت.

بتا One UI 5.0 سامسونگ

علاوه بر این همه مناطق به روزرسانی پایدار را به صورت همزمان دریافت نمی‌کنند. سامسونگ قصد دارد تا پایان ماه نوامبر، One UI 5.0 را برای گلگسی A33 در کره جنوبی و آلمان، همچنین در ماه دسامبر در کشور مالزی منتشر کند. با این حال، برنامه عرضه در معرض تغییر است، بنابراین به روزرسانی ممکن است دیر یا زودتر از حد انتظار برسد.

سامسونگ علاوه بر آزمایش رابط کاربری خود برای A33، پنجمین نسخه بتا One UI 5 را برای Galaxy Z Fold3 منتشر کرد. این نسخه یک میان افزار است و با وصله امنیتی اندروید نوامبر 2022 و رفع اشکال ارائه می‌شود.

بتا One UI 5.0

پنجمین نسخه بتای One UI 5 برای Galaxy Z Fold3 در حال حاضر برای هند در دسترس است و کاربران بتا که هنوز آن را دریافت نکرده‌اند، می‌توانند با رفتن در تنظیمات در منوی به روزرسانی نرم افزار، آن را به صورت دستی بررسی کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا